Hledání

(11) jednotlivé investice » Tábor, Jesenského ulice - rekonstrukce vodovodu a kanalizace

Vzhledem k nevyhovujícímu technickému stavu je nutné v Jesenského ulici v Táboře realizovat rekonstrukci vodovodního a kanalizačního řadu a to v rozsahu od křižovatky se Skálovou ulicí až po křižovatku s ulicí Zelená. Zahájení stavebních prací se předpokládá od 8.

(12) jednotlivé investice » Tábor, stavební úpravy Budějovické ulice, 3. etapa

Budějovickou ulici čeká III. etapa její celkové rekonstrukce. I zde bude provedena rekonstrukce vodovodních a kanalizačních řadů včetně domovních odboček, obnovení sítí elektrických rozvodů, položení plynovodu s přípojkami a závěrem zhotovení nové silnice, chodníků a s tím spojených sadových úprav.

(13) základní informace » Vítězem koncesního řízení na výběr provozovatele vodovodů ...

Vítězem koncesního řízení na výběr provozovatele vodovodů a kanalizací pro Vodárenskou společnost Táborsko (VST) v letech 2022 – 2031 se stal současný provozovatel, ČEVAK a.s. České Budějovice.

(14) Aktuálně » Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. stanula na prahu dospělosti

Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. letos završí osmnáct let své působnosti. Od svého vzniku prošla mnoha složitými obdobími, změnami, a také co do hodnoty majetku vyrostla. Pojďme si připomenout nejvýznamnější mezníky její historie.

(16) Stránky » aktuální cena vody

Cena pro vodné a stočné ve městech Vodárenské společnosti Táborsko s.r.o. od 1.10.2020 do 31.12.2021 Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. (dále VST) informuje o aktuální ceně pro vodné a pro stočné ve městech sdružených ve VST (Tábor, Sezimovo Ústí, ...

(17) Stránky » Chyba 404 - stránka nenalezena

Litujeme, ale stránka, kterou chcete zobrazit, neexistuje. Omlouváme se za způsobené potíže. Možné příčiny chyby: Stránka byla přesunuta na jinou adresu. Zadali jste špatně adresu stránky do prohlížeče. Odkaz na požadovanou stránku již není platný.

(18) Stránky » doporučený postup

Jak postupovat v případě zájmu o vodovodní a kanalizační přípojku naleznete na stránkách našeho provozovatele ČEVAK a.s.: https://www.cevak.cz/cs/vodovody/pripojka-k-vodovodu

(19) Stránky » Kvalita vody

Pro aglomeraci Tábor, Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí je centrálním zdrojem pitné vody Vodárenská soustava Jižní Čechy. Tvoří jí úpravna vody Plav, která odebírá vodu z řeky Malše, akumulovanou ve vodní nádrži Římov.

(20) Stránky » legislativa havárií a odstávek

Během provozování vodovodů a kanalizací dochází k přerušení dodávky pitné vody nebo odvádění vody odpadní. To se děje zpravidla ze dvou důvodů: havárie v tomto případě dojde k nahodilému, neplánovanému odstavení zásobování pitnou vodou/odvádění odpadní vody vlivem poruchy.
...1 , 2 , 3 , 4...